Gerçek çim döşeme hizmetini nasıl gerçekleştiriyoruz?

Yeni çim tesisatı ile bahçenizin anında dönüşümünü sağlamaktan daha tatmin edici bir şey olamaz. Ve çim biçme işi profesyoneller tarafından yapıldığında, uzun süreli sonuçların ve gelişen, yemyeşil bir çimin keyfini çıkaracaksınız.

Beklenecek olan bu ve her şey nasıl yapılır:

  • Ön saha temizliği – Fantastik ekip önce yüzeyi yabani otlardan, eski çimlerden, bitkilerden, molozlardan, kayalardan ve taşlardan temizleyecektir. Ayrıca zemin kaplaması , döşeme taşları ve levhalar gibi sert yüzeyleri de kaldırabilirler .
  • Tesviye – Bir sonraki adım, gereken yerlerde site tesviye işlemini içerir. Peyzaj düzenleyicileri, herhangi bir düzensiz yamayı düzeltmek veya bir eğimin eğimini azaltmak için toprak ekleyecek veya kaldıracaktır.
  • Üst toprağın eklenmesi – Mükemmel şekilde tesviye edilmiş zemin, optimum çim köklerinin kurulması için bir üst toprak tabakası ile kaplanacaktır.
  • Çim döşeme – Uzman, tek tip çim görünümü elde etmek için rulolar arasında boşluk bırakmadan çim rulolarını serecektir.
  • Çim kenarları – Peyzaj mimarı, bahçenizin geri kalan özelliklerine – çiçek tarhları, kayalıklar veya veranda – uyan estetik bir sonuç elde etmek için kenarları
  • düzgün bir şekilde oluşturacaktır.
  • Ücretsiz uzman tavsiyesi – Çimleri ne zaman sulayacağınız, çimleri ne sıklıkla biçeceğiniz vb. Hakkında ücretsiz bir bakım planı alacaksınız!


Hangi
 çim tohumunu almalıyım,Ara çim ekimi nasıl yapılır,Fare kulağı çim ekimi,Evde çim nasıl ekilir,En iyi çim tohumu hangisi yorumlar,Rulo çim ne zaman ekilir,Kışın çim ekilir mi,Rulo çim nasıl yetiştirilir

Click to rate this post!
[Total: 7 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonPeyzaj Ustası Ara