Çerkezköy Bahçe Dikim Hizmeti Özet

bahçesinin bakımını düzenli olarak yapacak yerel ve güvenilir bahçıvanlar ararken ilk başta bize ulaştı. O bulundu sitemizi  internette ve bir anket düzenlemek ve bizzat bizim personel karşılamak için bize e-postalar bir çift gönderdi.

O gün bahçeye nasıl bakılması gerektiğine, ziyaretler arasındaki süreye ve diğer lojistiklere dair tüm detayları tartıştık. Anne’yi aynı sokakta yaşayan başka bir müşterimiz ile tanıştırdıktan hemen sonra, şu anki müşterimizle konuşması, biraz geri bildirim alması ve referans alması gerektiğinden, sadece birkaç ev ötede yaşayan başka bir müşterimiz.

Çerkezköy Bahçe bahçıvanlarımız ilk bahçe bakımını yaptı Anne için ve ekibimizin bu yerde yaptıklarına kesinlikle bayıldı.

şehrin hemen hemen her bahçesindeki yaprak dökmeyen çalıları ve bitkileri etkileyen büyük bir böcek istilası yaşandı. Anne bizden yan yataklarından birine sprey sıkmamızı ve yaprak dökmeyenlerini kurtarmasına yardım etmemizi istedi ama ne yazık ki artık çok geçti ve onlar da gitmişti. Tek seçenek, burçları yenileriyle değiştirmekti.

Bahçe dikim hizmeti üç aşamada yapıldı:

Aşama 1. Ölü bitkilerin uzaklaştırılması

Yeni yaprak dökmeyen çalılar dikmeden önce, peyzaj bahçıvanlarımız önce eski ve ölü olanları çıkarmak zorunda kaldı. Onları söktükten sonra, torbalarda paketlendi ve müşterinin isteğine göre geri dönüştürüldü

Aşama 2. Kompostu zenginleştirin

Fiili ekimden önce zorunlu bir adım, mevcut bahçe toprağını özellikle ekim için tasarlanmış bir kompostla zenginleştirmektir. Yeni kompost tabakası minerallerle zenginleştirildi ve yeni ekilen çalıların büyümesine yardımcı olacak ve destekleyecektir.

Aşama 3. Teslimat ve Dikim

Tüm yeni yaprak dökmeyen çalılar, bahçıvanlarımız tarafından bir gün tedarik edilip teslim edildi ve hemen sonra ekildi. Dikim, müşterimizin bahçedeki diğer yükseltilmiş yatakta zaten sahip olduğu görünümle eşleşen bir çit oluşturmak için belirli bir şekilde yapıldı.

Çerkezköy Bahçe Dikim Hizmeti Özet

Bahçe dikim hizmeti toplamda iki saatte gerçekleştirildi.yeni yaprak dökmeyen çalılarından ve onun için yaptığımız işten son derece memnun kaldı. Ekibimiz ayrıca yeni bitkilerin doğru şekilde büyüyeceğinden ve uzun süre dayanacağından emin olmak için ona bir sulama programı ve bakım talimatları verdi.

Click to rate this post!
[Total: 7 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonPeyzaj Ustası Ara