bahçe bakım hizmetimiz neler içerir?

Adım 1: Fiyat teklifi isteyin Fiyat teklifi
istemek için bu sayfadaki çevrimiçi formumuzu kullanın. Mümkünse, budanmasını veya budanmasını istediğiniz ağaçların fotoğraflarını sağlayın. Bu, size daha doğru teklif tahminleri göndermemizi sağlar.

Adım 2: Bir ziyaret planlayın
Bahçecilik uzmanlarımız bahçenizi sizin için uygun bir zamanda ziyaret edecekler. Bahçeyi ve yapılması gereken işi kontrol ettiklerinde, hizmet için son maliyetleri alacaksınız.

3. Adım: Erişim sağlayın
Profesyonel bahçıvanlarımız işi profesyonel bir şekilde ve zamanında tamamlayacaktır. Lütfen tesise yakın bir park yeri sağladığınızdan emin olun.

Adım 4: Atıkların
uzaklaştırılması Budama ve budama tamamlandıktan sonra tüm yeşil atıklar talep üzerine ve ek ödeme üzerine kaldırılabilir.

Bahçenizin güvenilir ve bilgili bir bahçe ekibi tarafından düzgün ve bakımlı olması gerekiyorsa, bizimle iletişime geçin ve ücretsiz fiyat teklifi alın.  en iyi yerel bahçe bakım şirketiyiz.

Ekibimiz kendini en iyi ve profesyonel bahçe bakım hizmetini sunmaya adamıştır. Çalışkanlığımız ve detaylara olan keskin bakışımızla bahçenizi dönüştüreceğiz.

bahçe bakım hizmetimiz neler içerir?

Hizmetlerimiz, temel bir çim biçmeden eksiksiz bahçe bakımına kadar çeşitlilik gösterir. Tek seferlik bir hizmete, geçici temizliklere veya düzenli bakıma ihtiyacınız varsa, ekibimiz sizin için hazırdır.

Hizmetimizden% 100 memnuniyet duyacağınızı her zaman garanti ediyor ve 24 saat içinde garantili bir yanıt sunuyoruz.

Budama – Düzenli olarak budanmayan büyük bitkiler ve çitler, yıllar geçtikçe iyi performans gösteremez ve genellikle dağınık ve düzensiz hale gelir. Ancak çit makaslarından çıkmak çözüm DEĞİL. Bitkileriniz kötü bir saç kesiminden daha iyisini hak ediyor ve bunu anladığını göreceğiz.

Ayıklama – Bunu her zaman doğru bir şekilde ve doğru zamanda yaparız, bu nedenle yabani otlar yeniden büyümeyi zor bulur. Çoğu kalıcı olarak ortadan kaldırılır.

Çimenler ve kenarlar – Çimlerinizi düzenli olarak biçeriz ve çimlerinizi kenarlarını keseriz, böylece çimen, yosun, zararlılar ve yabani otlarla istila etmez ve her zaman güzel ve düzenli görünür.

Jet Yıkama – Veranda, kaldırım, çit veya araba yolunuzdaki kiri ve kiri temizleyeceğiz.

Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonPeyzaj Ustası Ara