AĞAÇ BUDAMA , Çit Panel Çit Ve Günlük bahçe işleri

AĞAÇ BUDAMA , Çit Panel Çit Ve Günlük bahçe işleri
Anında korunma, bahçenize anında, etkileyici bir etki vermenin harika bir yoludur ve kuşların yaşamı için oldukça faydalıdır. Dikmeye hazır çitlerin farklı olgunluk seviyeleri vardır, böylece yıllardır oradaymış gibi görünen bir korunma elde edebilirsiniz. 1 metreden 4 metre yüksekliğe ve 1 metre uzunluğa kadar mevcut olan geniş bir yelpazede koruma sağlayabilir ve kurabiliriz. Çeşitliliğimiz, en popüler seçeneklerden bazılarına ve kullanılan en yaygın çit bitkilerine doğru genişler:

• Kayın yeşili
• Kayın moru
• Alıç
• Gürgen
• Defne

• Defne Portekizcesi
• Privet
• Batı kırmızı sediri
• Porsuk ağacı
• Photinia kırmızı ardıç kuşu
tarafından onaylanan Kivi Peyzaj Koruma Hizmeti
ÇİT DİKİMİ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN
Veya tüm sorularınız için 0507 766 51 26 numaralı telefonu arayın veya bir e-posta gönderin .

DEĞİŞİMLERİ & ONARIMI
Anında korumalar, anında bir etki yaratmak için harikadır. Ayrıca boşlukları doldurmak veya hasarlı çitleri değiştirmek için de idealdirler. Bahçenizdeki mevcut çitler, bitkiler ve yeşilliklerle uyumlu bir görünüm yaratmamıza olanak tanıyan çok çeşitli olgunluk seviyeleri ve stiller sunuyoruz. Çit yüksekliği, stili ve olgunluğu ile ilgili önerilerde bulunabilir, eski çit kaldırma ve yeni anında çit dikimi gerçekleştirebiliriz.

TARAMA
Koruma taraması, gizlilik oluşturmak için popüler bir seçimdir. Kendi gözlerden uzak sığınağınızı yaratmanın, bahçe duvarlarını, çitleri veya herhangi bir katı yüzeyi gizlemenin harika bir yoludur ve mülk sınırlarının çitle çevrilmesi için harika bir alternatiftir.

AĞAÇ EKİM VE TARAMA HİZMETİ
pazarında bulunan hemen hemen tüm yerli veya süs ağaçlarını veya çalılarını tedarik edebilir ve ekebiliriz. Daha küçük, genç bitkilerden, Pleached, Espalier, Fan eğitimli, Topiary, Bonsai, Tropikal, Mimari ve Süs Özelliği Ağaçları dahil olmak üzere büyük, olgun örneklere kadar.

ÇİT KESME / KESME HİZMETLERİ
Bahçe bakım hizmetlerimiz sayesinde, bir defaya mahsus veya düzenli çit kesme ve çit budama hizmetleri de sağlayabiliriz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak profesyonel bir ekip sağlayabilir ve sezon boyunca büyüyen çitleri düzenlemenize yardımcı olabiliriz. Tüm çit budamalarını kaldıracağız ve bahçenizin temiz ve düzenli görünmesini sağlayacağız. Daha fazla ayrıntı için bahçe bakımı sayfamıza bakın veya bir soruşturma yapın .

Peyzaj ustasi , Peyzaj , En Yakın Peyzaj Firmaları, çim ve bahçe tadilat işlemleri , çim ve bahçe tadilat fiyatları , çim ve bahçe tadilat firmaları , çim ve bahçe tadilat yapan yerler , peyzaj proje , peyzaj işleri , bahçe düzenleme peyzaj işleri peyzaj proje , peyzaj , sulama sistemleri , otomatik sulama sistemleri , palmiye ağacı satanlar

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonPeyzaj Ustası Ara